Malíř, natěrač / Malíři interiérů

Náplň práce: Úprava povrchu pro lakování, včetně broušení, opalování čištění a odmašťování ploch; Máčení, stříkání nebo natírání barvou; Konečné stříkání ploch; Tmelení povrchů, lakování, natírání a další způsoby úpravy povrchů, včetně určení vhodného pracovního a technologického postupu;epení, sádrování, broušení a penetrace povrchů..

Požadujeme: PLATNÝ ŘIDIČSKÝ PRŮKAZ SKUPINY B, výuční list v oboru; spolehlivost, samostatnost. Bližší info na https://www.zoobrno.cz/o-zoo-brno/volna-mista/malir-naterac

25 dnů dovolené, 5 dnů zdravotního volna, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní pojištění

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Zoo Brno a stanice zájmových činností, příspěvková organizace, IČ: 00101451
adresa pracoviště:U zoologické zahrady 147/46, Brno - Bystrc, 63500, Česko
mzda (plat):19 700 Kč až 23 510 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:pružná pracovní doba

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Mgr. Tereza Tomíčková
Telefonní číslo:606688317