Lékař se specializací v oboru psychiatrie / Lékaři v psychiatrických oborech

Informace o nabídce práce:

Požadujeme:
Způsobilost k výkonu povolání dle z.č. 95/2004 Sb.
Zkušenosti z léčby závislostí výhodou.
Trestní a morální bezúhonnost.

Náplň činností:
Práce v zavedeném psychoterapeutickém týmu ve specializovaném oddělení protitoxikomanického a protialkoholního ochranného léčení.

Nabízíme:
Pracovní úvazek v rámci DPP, DPČ.
Flexibilní rozvržení ordinačních hodin.
Hodinovou odměnu za práci a pracovní dobu dle dohody.
Možnost stravování ve vlastním stravovacím zařízení.

Kontakt: e-mailem, telefonicky

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Vysokoškolské

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Vězeňská služba České republiky, IČ: 00212423
adresa pracoviště:Belgická 3765/11, Jablonec nad Nisou - Rýnovice, 46605, Česko
mzda (plat):700 Kč
typ pracovního úvazku:DPČ, DPP
typ pracovní smlouvy:
směnnost:pružná pracovní doba

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Bc. Václav Pytlík
Telefonní číslo:724 094 814