Lakýrník v mokrém boxu / Lakýrníci a natěrači kovů, kovových výrobků

Informace o nabídce práce:

Požadujeme:
- mokré lakování podmínkou
- práškové lakování výhodou
- manuální zručnost, dobrá pracovní morálka
- časová flexibilita, odpovědnost
Náplň práce:
- automatická linka, práškové a mokré lakování
Nabízíme:
- HPP na dobu určitou 1 rok, s možností prodloužení na dobu neurčitou
- 3 - směnný provoz
- firemní benefity
Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování (obědy nebo stravenky); příspěvek na penzijní připojištění; příspěvek na dovolenou a Vánoce; odměna za narození dítěte; příspěvek za odpolední směnu; zákonné příplatky; firemní a životní jubilea, vzdělávání, školení apod..
Kontakt: tel. 383 312 534, 603 274 006 v Po - Pá od 6. do 14.30 hod., e-mail: [email protected]

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:BISO - Keibel s.r.o., IČ: 42384028
adresa pracoviště:Radošovice 147, 38601, Česko
mzda (plat):34 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:třísměnný provoz
datum konce pracovního poměru:31. 03. 2025
benefity:
  • Dovolená navíc

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Lucie Horejšová
Telefonní číslo:603274006