Lakýrníci / Lakýrníci a natěrači kovů, kovových výrobků

Informace o nabídce práce:

z: 08.11.2023 a: 21.12.2023
Osobní kontakt v sídle firmy od 07:00 - 13:00 hodin.

Náplň práce: lakýrnické práce (morká lakovna).

Zaměstnanecké výhody:
- 5. týdnů dovolené,
- příplatky nad rámec ZP,
- závodní stravování,
- prémie a mimořádné odměny.

Kontakt: Ing. Hana Bártová,
telefonicky na čísle 727 881 410 , Po - Pá od 07:00 - 14:00 hod.,
e-mail: [email protected]

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:MSV Metal Studénka, a.s., IČ: 47675942
adresa pracoviště:R. Tomáška 859, Studénka - Butovice, 74213, Česko
mzda (plat):35 000 Kč až 37 500 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:nepřetržitý provoz
počet volných míst:2

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Ing. Hana Bártová, personální manažerka
Telefonní číslo:727 881 410