Zmocněnec kvality / Kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů)

První kontakt: e-mailem nebo osobně (Masarykovo nám. 77, Veverská Bítýška v pracovní dny)

NÁPLŇ PRÁCE:
Kontrola dle plánů zkoušek, zadávání požadavků na změny ve specifikacích, zprocesování vratek, vzorky pro dodavatele

POŽADUJEME:
dobrý zdravotní stav, bezúhonnost, spolehlivost, minimální znalost ČJ ( není podmínkou)

NABÍZÍME:
5 týdnů dovolené
Finanční zvýhodnění za směnný provoz
Příspěvek do Kafeterie ( po zkušební době)
Příspěvek na dojíždění
Příspěvek na stravování
Příspěvek na penzijní připojištění (po zkušební době)
Multisport karta
Firemní akce ( sportovní den, dětský den, vánoční večírek)
Možnost nákupu firemních výrobků za zvýhodněné ceny
Práci v čistém prostředí

Zaměstnanecké výhody: příspěvek na zdraví, příspěvek na dopravu, 5 týdnů dovolené, firemní výrobky za zaměstnanecké ceny, závodní stravování, práce v čistém prostředí

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:HARTMANN - RICO a.s., IČ: 44947429
adresa pracoviště:Masarykovo náměstí 77, Veverská Bítýška, Česko
mzda (plat):25 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:nepřetržitý provoz
počet volných míst:3
vhodné pro:
  • cizince

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Marcela Neumannová
Telefonní číslo:725 671 851