LABORANT/KA V CHEMICKÉM PRŮMYSLU (zpracování plastů) / ANALYTIK/ČKA LABORATOŘE (m+ž) / Kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů)

Jsme mezinárodní firma, jeden z nejvýznamnějších dodavatelů polypropylénových kompaundů pro výrobce plastových dílů zejména pro elektrospotřebiče, automobilový a stavební průmysl. Hledáme kandidáta na pozici
Denní laborant/ka / Analytik/čka laboratoře
Profil kandidáta:
- Vzdělání ÚSV, ÚSO s maturitou, SO s výučním listem-chemický obor výhodou
- Praxe v plastikářské oblasti nebo analytické laboratoři výhodou
- Pokročilá znalost nástrojů MS Office (převážně Excel, Outlook), každodenní práce s pc
- Samostatnost, flexibilita, logické myšlení, zodpovědnost, schopnost rychle se učit
- Manuální zručnost
- Týmová spolupráce, komunikační dovednosti
- Znalost AJ min. na úrovni A2
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- Vyhodnocování vzorků (např. DSC, OIT, tahové zkoušky, měření barvy). Analýza vstupních surovin, polotovarů i hotových produktů, popř. mimořádných vzorků (MFR, Vlhkost, Hustota, Popel, Vzhled)
- Spolupráce s ostatními v týmu laboratoří, řízení kvality a výroby
- Zabezpečení provozu laboratorních přístrojů, vč. zajištění pravidelných kalibrací a servisu
- Zatupovaní směnových laborantek v případě nepřítomností
- Komunikace a spolupráce s vedením laboratoří u mateřské společnosti
- Práce na dvě směny, ranní a odpolední (střídáno po týdnech)
NABÍZÍME :
- Platové ohodnocení individuálně dle zkušeností a dovedností uchazeče
- Zaměstnanecké výhody: měsíční příspěvek na penzijní pojištění (1.000,-), stravenky(100CZK/odpr.den) a volnočasové kupóny (2.000,-/rok), 13.plat, 14.plat dle splnění ročních ukazatelů kvality
- Uvedená mzda je uvedena bez pohyblivé složky mzdy ve výši 2.500CZK/měsíc, na kterou vzniká nárok po úspěšném ukončení zkušební doby.
- Uvedená nástupní mzda je také uvedena bez směnového příplatku (6.000CZK/měsíc)-po zapracování, zpravidla po zkušební době. Tento příplatek náleží pouze při zastupování směnové laborantky.

HLÁSIT SE: Medunová Marcela, pouze e-mail: [email protected] - zaslat životopis,
osobně pouze po předchozí domluvě mailem + zaslat životopis

Co požadujeme?

praxe a zkušenosti:
  • Práce s PC
jazyky:
  • Aktivní anglický jazyk
minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:INNO-COMP BOHEMIA, s.r.o., IČ: 27309185
adresa pracoviště:Litvínov - Záluží 1, 43601, Česko
mzda (plat):26 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:nepřetržitý provoz
benefity:
  • Zvláštní prémie
  • Jiné výhody

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Marcela Medunová
Telefonní číslo:476 164 630