Stavební dělník / Kvalifikovaní stavební dělníci hlavní stavební výroby

PRACOVIŠTĚ Kyselovice- práce v rámci Střední a Severní Moravy
- náplň práce: zednické práce, betonáže, vyzdívání, armování
- požadavky: ZŠ vzdělání, ŘP sk. B výhodou, pracovní doba: Po-Pá 7:00-15:30 hod.
- benefity: odměny, osobní benefity, dovoz do práce
- kontakt osobně v sídle každé pondělí v době 8.00-9.00 hod., kontakt telefonicky v době Po-Pá 8.00-20.00 hod. (603 848 055), popř. zasílejte písemné žádosti na e-mail: seprom@seprom.cz

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Milan Topič, IČ: 18162398
místo pracoviště:Milan Topič, SEPROM, Kyselovice 231, 768 11 Chropyně
mzda (plat):17 688 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
počet volných míst:8
benefity:
  • Jiné výhody: odměny, osobní benefity, dovoz do práce
vhodné pro:
  • cizince
obory:
  • Stavebnictví