Kuchař / kuchařka / Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Informace o nabídce práce:

První kontakt telefonicky nebo emailem.
Práce vhodná i pro OZZ.

Firma SANSIMON, s.r.o. zabývající se přípravou a rozvozem jídel do hospiců, domovů důchodců a firem se sídlem v Rajhradě u Brna hledá do svého kolektivu kuchaře/kuchařku.

Náplň práce:
- vaření obědů a teplých večeří a jejich následná expedice zákazníkům
- příprava potravin na druhý den

Pracovní doba:
PO-PÁ 5.00 - 13.30

Požadujeme:
- zkušenosti s přípravou jídel
- praxe na obdobné pozici výhodou

Zaměstnanecké výhody: týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní pojištění, zvýhodněná zaměstnanecká strava

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:SANSIMON, s.r.o., IČ: 26929228
adresa pracoviště:Jiráskova 47, Rajhrad, Česko
mzda (plat):30 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Petra Medková
Telefonní číslo:608683056