Kuchař/ka v 7.PT / Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Informace o nabídce práce:

Požadujeme:
- Vzdělání v oboru gastronomie
- Praxe nutná
- Odbornost, pečlivost, důslednost
- Samostatnost, spolehlivost, pracovitost
- Zodpovědnost, loajalita
- Dobrý zdravotní stav
- Odolnost vůči stresu
- Bezúhonnost
- Zodpovědný přístup k plnění pracovních povinností
Náplň práce:
- Příprava pokrmů dle tradičních receptur české kuchyně
- Výroba a výdej běžných i technologicky náročných teplých jídel, pokrmů minutkové kuchyně a moučníků, včetně náročných specialit
- výroba složitých jídel a specialit studené kuchyně pro slavnostní příležitosti, bankety, recepce, školení a porady, a to jak na pracovišti, tak i na služebních cestách jedno i vice denních, a to včetně sestavování vlastních receptur
- Organizace práce při výrobě jídel spjaté s hmotnou odpovědností,
- Stanovování technologických postupů
- Spolupráce na přípravě a sestavování jídelního lístku a další
Směnnost:
- dvousměnný provoz,
- pracovní doba pondělí až pátek,
- zvláštní příplatek za směnnost, po zapracování osobní příplatek
- ranní směna 6:00 až 14:15 hodin, odpolední směna 13:30 až 21:45 hodin.
Zaměstnanecké výhody: dovolená 25 dní, 5 dní indispoziční volno, příspěvek na důchodové či životní pojištění, atd.
Nutné doložit strukturovaný profesní životopis zaměřený na předchozí průběh zaměstnání. Životopis zasílejte na uvedený e-mail / [email protected] nebo [email protected]/. S přihlášenými uchazeči bude probíhat pohovor.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Krajské ředitelství policie Ústeckého kraje, IČ: 75151537
adresa pracoviště:Ostrov 13, Tisá, 40336, Česko
mzda (plat):19 180 Kč až 27 760 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:dvousměnný provoz
datum nástupu:01. 05. 2024
datum konce pracovního poměru:30. 04. 2025
vhodné pro:
  • osoby se zdravotním postižením (OZP)

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Miloslava Šmilauerová
Telefonní číslo:974423800, 974425440