Kuchař / Kuchařka / Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Informace o nabídce práce:

1. kontakt e-mailem: [email protected]
Požadavky: praxe ve stravování bufetovou formou výhodou; bezúhonnost a dobrý zdravotní stav
Náplň práce:
- spolupráci při objednávání, přejímce, přezkušování, skladování a konzervaci zboží
- spolupráce při sestavování jídelního lístku a sledu pokrmů
- přijímání kuchyňských objednávek
- volba vhodného technologického postupu pro přípravu pokrmů
- příprava a úprava produktů a pokrmů
- zpracovnání a úprava polotovarů
- ošetřování kuchyňského náčiní a vybavení
- výdej jídel
- organizování a řízení práce pomocných sil
- provádění hygienicko-sanitační činnosti v kuchyňském provozu

Mzda: 23 000 Kč + podíl z obratu

Zaměstnanecké výhody: stravné, telefonní paušál

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Nižší střední odborné

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Slezské uzeniny, s.r.o., IČ: 07329709
adresa pracoviště:Antonína Macka 122/1, Ostrava, 70200, Česko
mzda (plat):23 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
benefity:
  • Jiné výhody: stravné, telefonní paušál

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Jolana Pilchová