Kuchař/kuchařka / Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Informace o nabídce práce:

KUCHAŘ/KUCHAŘKA
POŽADUJEME: praxe v oboru, flexibilita, spolehlivost, samostatnost, pracovitost, schopnost jednání s lidmi.
NÁPLŇ PRÁCE: sestavování a vaření obědového menu, příprava hotových jídel vč. výdeje těchto jídel, příprava jídel na základě objednávky (minutky).
NABÍZÍME: podnikové stravování, prémie, možnost ubytování
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle: 604 751 666, osobně na pracovišti nebo e-mailem na: [email protected]
Ov.e.: 29.2.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Milan Martinek, IČ: 73257168
adresa pracoviště:Jablůnka 140, 75623, Česko
mzda (plat):38 000 Kč až 44 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:turnusové služby
benefity:
  • Ubytování
  • Podnikové stravování
  • Zvláštní prémie
  • Jiné výhody

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Milan Martinek
Telefonní číslo:604 751 666