KUCHAŘ-KA / Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

*KO: Jolana Pilchová, životopis zašlete na email: [email protected]

Požadujeme:
- praxe ve stravování bufetovou formou ýhodou
- bezúhonnost a dobrý zdravotní stav

Náplň práce:
- spolupráce při objednávání, přejímce, přezkušování, skladování a konzervaci zboží
- spolupráce při sestavování jídelního lístku a sledu pokrmů
- přijímání kuchyňských objednávek
- volba vhodného technologického postupu pro přípravu pokrmů
- příprava a úprava produktů a pokrmů
- zpracování a úprava polotovarů
- ošetřování kuchyňského náčiní a vybavení
- výdej jídel
- organizování a řízení práce pomocných sil
- provádění hygienicko-sanitační činnosti v kuchyňském provozu
Nabízíme:
- stravné
- prémie, odměny
- telefonní paušál
Pracovní doba: pouze ranní směny Po - Pá.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Nižší střední odborné

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Slezské uzeniny, s.r.o., IČ: 07329709
adresa pracoviště:Ostrožná 261/7, Opava - Město, 74601, Česko
mzda (plat):11 500 Kč
typ pracovního úvazku:VPP
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 05. 2024
benefity:
  • Jiné výhody: stravné, telefonní paušál

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Jolana Pilchová, Personalista