Kuchaři II. / Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Informace o nabídce práce:

Místo výkonu práce:
tř. Václava Klementa č.p. 869
Mladá Boleslav II
293 01 Mladá Boleslav 1

Prvotní kontakt:
tel.: 732 423 894,
e-mail: [email protected]

Náplň práce: zodpovědnost za regeneraci pokrmů; zodpovědnost za kvalitu a teplotu zregenerovaných pokrmů;dodržování norem, výrobních a hygienických postupů; spolupodílení se na výdeji jídel.
Požadujeme: schopnost být součástí týmu, vyučení v oboru, praxe výhodou.
Nabízíme: HPP, dobu neurčitou, firemní stravování, příspěvek na rekreaci, příspěvek na penzijní spoření, příplatky za práci v odpolední, noční a směně a o víkendu.
Ostatní: ke mzdě náleží měsíční variabilní složka ve výši 20% hrubé mzdy.

Zaměstnanecké výhody: firemní stravování, odměny za doporučení nového zaměstnance, slevy na parnerské produkty, školení, příspěvek na penzijní spoření.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:ARAMARK, s.r.o., IČ: 45794707
adresa pracoviště:tř. Václava Klementa 869, Mladá Boleslav, 29301, Česko
mzda (plat):29 000 Kč až 35 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:třísměnný provoz
počet volných míst:6
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním
  • cizince

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Cihelníková Petra
Telefonní číslo: 732 423 894