Kuchař/ka / Kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři

Informace o nabídce práce:

Místo výkonu práce: Petrovice č.p. 576.
Náplň práce: vaření hotových a minutkových jídel.
Požadujeme: základní vzdělání + praxe v oboru.
Nabízíme: mzdu 16 000,- Kč., odměny, stravování zdarma, pracovní doba od 09:00 do 17:00 hod, doprava zajištěna.
Telefonicky si sjednat osobní schůzku.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Tomáš Václavek, IČ: 64707822
místo pracoviště:Tomáš Václavek - UL, Petrovice, Petrovice 576, 403 37 Petrovice u Ústí n.Labem
mzda (plat):16 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 10. 2017
datum konce pracovního poměru:31. 12. 2017
profese:
  • Kuchaři (kromě šéfkuchařů)
obory:
  • Obchod a cestovní ruch