Obsluha žíhací pece / Kováři

Náplň práce: zakládání a vyjímání výkovků do a z žíhací pece, umístěné na kovárně, doplňkové broušení a odjehlování výkovků, jednoduché pracovní činnosti
Nabízíme: dobré platové podmínky, zázemí prosperující firmy

První kontakt osobně (8.00 - 14.00 hod.) nebo e-mailem nebo telefonicky (8.00 - 14.00 hod.).

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:SWR JIHLAVA, spol. s r.o., IČ: 25307304
adresa pracoviště:Jamné 48, 58827, Česko
mzda (plat):33 000 Kč až 36 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:třísměnný provoz
benefity:
  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc: týden dodatkové dovolené
  • Zvláštní prémie
  • Jiné výhody: příspěvek na penzijní připojištění
vhodné pro:
  • cizince

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Lenka Větrovcová
Telefonní číslo:567 277 099