Operátoři kovací linky (kováři) / Kováři

Pracovní náplň: obsluha kovací linky, výměna zápustkového nářadí, měření vyráběných výkovků.
Požadujeme: vzdělání technického směru výhodou, manuální zručnost, dobrý přístup k práci, zodpovědnost.
Nabízíme: práci ve stabilní a prosperující společnosti, týden dovolené navíc, příspěvek na závodní stravování, příspěvek na dovolenou, penzijní připojištění, lázeňskou péči, masáže ve firmě, možnost vzdělávání a profesního růstu.
V případě Vašeho zájmu, zašlete, prosím, životopis na email [email protected].

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Kovárna VIVA a.s., IČ: 46978496
adresa pracoviště:Vavrečkova 5333, Zlín, 76001, Česko
mzda (plat):19 000 Kč až 25 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:čtyřsměnný provoz
vhodné pro:
  • cizince

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Tereza Krejsová
Telefonní číslo:702 294 569