KLEMPÍŘ/KA / Klempíři (kromě stavebních)

Informace o nabídce práce:

CIZ
Náplň práce: provádí ruční a strojní zpracování a spojování tenkých plechů a zhotovuje z nich výrobky, obsluhuje a seřizuje jednoúčelové stroje a přípravky na výrobu potrubí, zhotovuje tvarové díly a jiné výrobky dle technické dokumentace, spolupracuje s TPV nastanovení technologie výroby atypických tvarových dílů, zhotovuje kruhové oblouky falcováním a bodováním.
Požadujeme: střední odborné vzdělání.
Výše mzdy je závislá na kvalifikaci jednotlivého uchazeče.
Nabízíme: zázemí stabilní a renomované společnosti. motivující finanční ohodnocení a práci na zajímavých projektech, týden dovolené navíc, závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění a dojíždění.
Bližší informace získáte: Ing. Denisa Chábková., e-mail: [email protected] - zájemci mohou přijít i osobně, ale vždy je lepší si schůzku domluvit předem.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:ZVVZ MACHINERY, a.s., IČ: 28127625
adresa pracoviště:Sažinova 888, Milevsko, 39901, Česko
mzda (plat):20 000 Kč až 25 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
datum konce pracovního poměru:11. 12. 2025
vhodné pro:
  • cizince

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Ing. Denisa Chábková
Telefonní číslo:737 234 037