AUTOKAROSÁŘI / Karosáři a autoklempíři

Nástup ihned. Osobní kontakt po tel. domluvě pan Langer tel.: 733 130 477 nebo e-mail [email protected]. Pracoviště: Drozdovice 29, Prostějov. Pracovní doba: Po-Pá 6:00-14:30 hod.
Požadavky: vyučení v oboru není podmínkou, manuální zručnost, ochota pracovat, spolehlivost, ŘP sk. B výhodou, praxe v oboru výhodou.
Náplň práce: renovace historických vozidel

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Martin Langer, IČ: 76326624
adresa pracoviště:Drozdovice 1202/29, Prostějov, 79601, Česko
mzda (plat):25 000 Kč až 35 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 08. 2024
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Martin Langer
Telefonní číslo:733 130 477
Email:[email protected]