PROJEKTANT/PROJEKTANTKA mostních a inženýrských konstrukcí / Inženýři projektanti inženýrských děl

Informace o nabídce práce:

Náplň práce:
* Koncepční návrhy mostních a inženýrských staveb a konstrukcí
* Statické výpočty
* Konstruktérské práce
* a další nutné související činnosti při projekční činnosti
Požadujeme:
* VŠ, (SŠ) vzdělání - zaměření mostní a inženýrské konstrukce případně statika
* min. 5 let praxe v oboru (silniční mosty)
* znalost výpočetních a CAD systémů
* zájem o obor stavitelství a chuť rozšiřovat své znalosti
* samostatnost i schopnost práce v týmu
* flexibilitu, komunikativnost a aktivní přístup
Dále požadujeme:
* řidičský průkaz skupiny B - výhodou
* Jazyky: AJ, NJ,... - výhodou
Nástup: dle dohody
Lokalita: Liberec, Vaňurova 505/17
Plat: 28 000 - 32 000,- Kč
Nabízíme:
*zajímavou práci při řešení významných staveb
*příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv
*možnost profesního růstu - dlouhodobá perspektiva
*finanční ohodnocení dle znalostí a zkušeností uchazeče
*výhodné stravování, odborné vzdělávání, další zaměstnanecké výhody
V případě, že naší nabídku cítíte jako výzvu k vlastní seberealizaci, zašlete své CV e-mailem

Co požadujeme?

praxe a zkušenosti:
  • Práce s PC
minimální požadované vzdělání:Vysokoškolské

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Valbek, spol. s r.o., IČ: 48266230
adresa pracoviště:Vaňurova 505/17, Liberec, 46007, Česko
mzda (plat):28 000 Kč až 32 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
počet volných míst:3
vhodné pro:
  • cizince

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Bc. Adéla Janatová
Telefonní číslo:487 070 467