Hlavní účetní

Informace o nabídce práce:

Náplň práce:
Metodické vedení týmu účetních v rámci společnosti
Kontrola náležitostí účetních dokladů a jejich evidence
Samostatné účtování jednotlivých operací finančního účetnictví
Provádění kontrol ve finančním účetnictví
Provádění měsíčních a ročních závěrek
Příprava podkladů a spolupráce s auditory

Požadujeme:
Vzdělání ekonomického směru
Praxe na podobné pozici minimálně 3 roky
Bezúhonnost - doložit výpisem z rejstříku trestů
Samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, ochotu učit se novým věcem
Znalost MS Office, účetní program Duel výhodou

Stravenky 140 Kč plně hrazené zaměstnavatelem, bonusový systém odměn, pružná pracovní doba, výhodný mobilní tarif i pro rodinné příslušníky

kontakt: e-mailem, telefonicky 8.00 - 15.00

Co požadujeme?

praxe a zkušenosti:
  • Práce s PC
  • Ekonomika, Praxe na podobné pozici minimálně 3 roky
minimální požadované vzdělání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:NADOKO s.r.o., IČ: 47454369
adresa pracoviště:Vesecko 420, Turnov, 51101, Česko
mzda (plat):35 000 Kč až 50 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:pružná pracovní doba
benefity:
  • Zvláštní prémie
  • Jiné výhody: Stravenky 140 Kč plně hrazené zaměstnavatelem

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Šárka Peterková
Telefonní číslo:481 109 955, 733 146 988