VEDOUCÍ PROJEKTŮ / Hlavní stavbyvedoucí

Místo výkonu: Liberecký kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Praha
Co budete dělat:
- Řídit výrobní týmy (stavbyvedoucí a přípraváři)
- Zodpovídat za řízení portfolia stavebních zakázek
- Technicky a finančně řídit zakázky
- Kontrolovat kvalitu a dodržování harmonogramu prováděných prací.
- Koordinovat dodavatele stavby
- Další odpovídající úkoly
Kdo jste:
- Máte SŠ/VŠ vzdělání stavebního zaměření a min. 5 let praxe v oboru
- Praxe a autorizace v oboru vodohospodářství výhodou
- Máte zkušenosti se zakázkami většího rozsahu a se subdodavatelským řízením staveb
- Ovládáte práci na PC, máte ŘP sk. B a dobré komunikační a organizační schopnosti
Co u nás získáte:
- Práci v moderním a neformálním prostředí
- Zajímavé finanční ohodnocení dle délky praxe a další finanční benefity: čtvrtletní prémie, roční odměna, stravné
- 5 týdnů dovolené a 3 "sick days"
- Úhradu nákladů souvisejících se získáním vodohospodářské autorizace a příspěvek na krytí příspěvků ČKAIT
- Auto, notebook a telefon i k soukromým účelům
- Příspěvek na doplňkové penzijní spoření
Kontaktovat emailem nebo telefonicky.

Co požadujeme?

praxe a zkušenosti:
  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
  • Jiné, min. 5 let praxe v oboru
minimální požadované vzdělání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:VHS stavby a.s., IČ: 25183052
adresa pracoviště:Bánskobystrická 114/26, Liberec, 46008, Česko
mzda (plat):50 000 Kč až 80 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:pružná pracovní doba
benefity:
  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Zuzana Salačová
Telefonní číslo:731 062 910