Herec/čka / Herci

Informace o nabídce práce:

MÍSTO VHODNÉ PRO OZP
Místo výkonu práce: Medkovy Kopce, Raná, 539 01 Hlinsko v Čechách 1
NÁPLŇ PRÁCE: herectví, improvizace, představení
POŽADAVKY: komunikační a improvizační schopnosti, kreativita, smysl pro humor, tvůrčí schopnosti a vymýšlení vtipných scének výhodou, trestní bezúhonnost, turnusové služby

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: motivující finanční podmínky + odměny a personální strava, možnost ubytování v době směn.

První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle nebo na e-mailové adrese.
Životopisy zasílejte na email: [email protected]

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:PEKLOČERTOVINA s.r.o., IČ: 28856350
adresa pracoviště:Raná - Chrudim - Medkovy Kopce 35, 53901, Česko
mzda (plat):22 000 Kč
typ pracovního úvazku:VPP, DPP
typ pracovní smlouvy:
směnnost:turnusové služby
benefity:
  • Ubytování: v případě zájmu můžeme zajistit
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním
  • osoby se zdravotním postižením (OZP)

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Jana Křesťanová
Telefonní číslo:601 213 509; 702 195 909
Email: [email protected]