FINANCIAL GOVERNANCE SENIOR AUDIT ASSOCIATE / Finanční analytici

Informace o nabídce práce:

Požadavky:
- VŠ - bakalářské
- Bakalářský titul v oboru finance/účetnictví, preferován CPA/autorizovaný účetní, preferován certifikovaný interní auditor
- Anglický jazyk - pokročilá znalost (používání na denní bázi)
- Více než 2 roky zkušeností v prostředí vnitřních kontrol / interního nebo externího auditu / řízení rizik
- Silná a praktická pracovní znalost současných požadavků SOX přednostně v sektoru výroby
- Prokázané znalosti účetnictví a kontroly napříč klíčovými finančními a obchodními procesy
- Zaměření na celý proces, zkušenost s analýzou dat výhodou
- Silná pracovní znalost Excelu výhodou
- Zkušenosti s nastavením a používáním různých nástrojů GRC
- Znalost práce na PC
- Systematičnost, pečlivost, samostatnost, flexibilita
- Ochota cestovat
Náplň práce:
- Provádění projektové práce v terénu v lokalitách závodu, SSC, podnikových procesech a relevantní geografické oblasti.
- Provádění kontrolních šetření a vyhodnocení efektivity návrhu kontroly pro daný rozsah
procesů
- Podle potřeby aktualizace matice rizik a kontrol a dokumentaci procesů.
- Služební cesty po světě
Kontaktujte nás telefonicky (9:00 - 15:00 pondělí až pátek), e-mailem

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Bakalářské

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Amcor Flexibles Nový Bydžov, s.r.o., IČ: 25265717
adresa pracoviště:Průmyslová 201, Nový Bydžov - Zábědov, 50401, Česko
mzda (plat):60 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:pružná pracovní doba
benefity:
  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc: 1 týden, příspěvky na dovolenou
  • Jiné výhody: benefitní systém Cafeterie, prémie
vhodné pro:
  • cizince

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Petra Ljubojevič
Telefonní číslo:736 261 267