FARMACEUTICKÝ KONZULTANT

Informace o nabídce práce:

Náplň práce:
• Telefonické oslovování stávajících i nových klientů společnosti
• Zjištění aktuální situace klienta a informování o aktuálních akcích společnosti
• Práce s interním systémem a základní administrativní činnost

Požadujeme:
• Výhodou je praxe jako operátor call centra, podmínkou je však pouze chuť se učit a mít nadšení do práce
• Přátelská osobnost, spolehlivost, pečlivost
• Znalost ČJ – mluvená i psaná forma

Nabízíme:
• Plný či zkrácený úvazek
• Příjemné pracovní prostředí v přátelském kolektivu
• Nástup možný ihned
• Možnost výběru platebního systému
• Motivační soutěže a bonusy
• Školení, průběžné vzdělávání
• Bonus za doporučení nového pracovníka
• Velmi atraktivní moderní prostředí ve zcela nových prostorech
• Prostor pro seberealizaci a možnost kariérního růstu

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Balencien s.r.o., IČ: 08383022
místo pracoviště:Masarykova tř. 84 - Teplice/Sobědruhy - 41510
mzda (plat):15 000 Kč až 50 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP, DPČ, DPP