Elektromontér / Elektrotechnici a technici energetici

Informace o nabídce práce:

Náplň práce:
-montáž elektrických a elektronických částí strojů a zařízení
-sestavování kabelových svazků podle výkresové dokumentace
- montáž průmyslových kontejnerů
- instalace kabelových svazků na strojní celky č. propojení s rozvaděči
- testování funkčnosti sestavených celků

Požadujeme:
- vyučení/SŠ vzdělání v oboru elektromechanik
- odbornou způsobilost podle vyhlášky č. 50/1978 Sb.
- manuální zručnost a komunikativnost

Zaměstn. výhody:
Prémie na Vánoce a dovolenou, stravenky, příspěvek na penz. pojištění, jistota práce v české
stabilní společnosti, velmi snadná dostupnost autobusem i vlakem, přátelský pracovní kolektiv.

POZN: Životopisy zasílejte e-mailem: [email protected]

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:GENICZECH - M, spol. s r.o., IČ: 25306499
adresa pracoviště:Vavrečkova 5673, Zlín, 76001, Česko
mzda (plat):34 000 Kč až 44 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 05. 2024

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Ing. Brodová Eva