Instalační a servisní technik / Elektrotechnici a technici energetici

Požadujeme: min. výuční list, ŘP sk. B, příjemné asertivní vystupování, samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, pozitivní přístup k řešení problémů, manuální zručnost.
Náplň práce: Montáže slaboproudých systémů (kabelové rozvody, stavební a technologické elektroinstalace, náhradní zdroje el. energie, rekonstrukční a údržbářské práce na stávajících zařízeních), montáže slaboproudých systémů (EZS, EPS, CCTV…), spolupráce s ostatními členy IT oddělení.
Nabízíme: propracovaný systém prvotního zaškolení, moderně vybavené kancelářské prostory, zázemí stabilní a prosperující firmy, slevy na nákup zboží z eshop.spacecom.cz, služeb IPTV, neomezené připojení k internetu, know-how a zkušenosti, které posunou Vaše CV na vyšší level, 3 dny sick days, přípravu na dopravu, stravenkový paušál, káva na pracovišti zdarma a mnoho dalších zaměstnaneckých benefitů.
CV zasílejta na uvedenou e-mailovou adresu.

Co požadujeme?

praxe a zkušenosti:
  • Práce s PC, znalost MS Office
  • Práce s PC - Windows
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
minimální požadované vzdělání:ÚSO (vyučení s maturitou)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:SPACE COM spol. s r.o., IČ: 26025337
adresa pracoviště:Na Závodí 1668, Humpolec, 39601, Česko
mzda (plat):25 000 Kč až 45 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 05. 2024
benefity:
  • Jiné výhody: mnoho bonusů a zaměstnaneckých výhod, 3 dny sickdays
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Martina Pavlasová
Telefonní číslo:565650650