Projektanti v oboru energetiky / Elektrotechnici a technici energetici projektanti, konstruktéři

Informace o nabídce práce:

PROJEKTANTI V OBORU ENERGETIKY
Požadujeme: SŠ/VŠ elektrotechnického směru, znalost práce na PC - MS Office, MicroStation, AutoCAD apod., řidičský průkaz skupiny B, vyhláška 50/ 1978 Sb. §6, (u absolventů =>nepožadujeme).
Náplň práce: projektování sítí NN, VN, zpracování rozpočtů, autorský dozor na stavbách.
Nabízíme: práci ve stabilní české firmě, stravenky, penzijní připojištění, 25 dnů dovolené, pružná pracovní doba, výhodný tarif operátora.
První kontakt: telefonicky na čísle 725 188 809 v po-pá v době od 8:00-15:00 hodin,
e-mailem na [email protected] nebo osobně v sídle firmy.
ov. 12.3.

Co požadujeme?

praxe a zkušenosti:
  • Práce s PC - základní dovednosti PC
  • Práce s PC - textový editor (Word)
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
  • Práce s PC - autocad
  • Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb.
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
minimální požadované vzdělání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:ENPRO Energo s.r.o., IČ: 28628250
adresa pracoviště:Sokolská 137/45, Valašské Meziříčí, 75701, Česko
mzda (plat):25 000 Kč až 35 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:pružná pracovní doba
počet volných míst:2
benefity:
  • Podnikové stravování: stravenky
  • Dovolená navíc: 25 dnů dovolené
  • Jiné výhody: penzijní připojištění, výhodný tarif operátora
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Ing. Lukáš Klezla
Telefonní číslo:725 188 809