Seřizovači / Elektrotechnici a technici energetici přístrojů, strojů a zařízení

Informace o nabídce práce:

SEŘIZOVAČI
ZAMĚSTNAVATEL POŽADUJE: Vzdělání strojnické nebo elektrotechnické, zkušenost s obsluhou poloautomatických zařízení a s linkovým provozem výhodou, uživatelská znalost PC
NÁPLŇ PRÁCE: obsluha a optimalizace linkových zařízení, údržba na svěřeném zařízení
ZAMĚSTNAVATEL NABÍZÍ: příspěvek na dopravné, stravenkový paušál, flexipassy, dodatková dovolená, motivační bonusy, příspěvek na penzijní pojištění, 13. plat, nástupní bonus 10 000 Kč
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky 556 674 011 v po-pá od 8:00-14:00 hod. nebo e-mailem na [email protected]
ov. 4.4.

Co požadujeme?

praxe a zkušenosti:
  • Práce s PC
minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:SONAVOX CZ s.r.o., IČ: 28632389
adresa pracoviště:Lešná - Lhotka nad Bečvou 93, 75641, Česko
mzda (plat):34 000 Kč až 40 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:třísměnný provoz
počet volných míst:4
benefity:
  • Jízdní výhody: příspěvky na dopravné
  • Podnikové stravování: stravenkový paušál
  • Dovolená navíc: dodatková dovolená
  • Jiné výhody: 13.plat, nástupní bonus 10.000 Kč

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Helena Paprskářová
Telefonní číslo:556 674 011