Zkušební technik- troubleshooter / Elektrotechnici a technici energetici přístrojů, strojů a zařízení

Informace o nabídce práce:

Náplň práce:
- zkouší, oživuje, konfiguruje a kalibruje elektronické sestavy (osazené DPS, podsestavy, moduly) nebo celé přístroje
- provádí jednoduché montáže na sestavách nebo přístrojích
- hledá chyby a jejich příčiny
- odstraňuje a opravuje chyby (pájení, montáž, nastavení dle pracovního postupu)
- pracuje s konstrukční a výrobní dokumentací - osazovací výkresy, schémata zapojení, montážní výkresy ad.
- provádí kalibrace, údržbu a seřizování měřícího vybavení
- podílí se na řešení konstrukčních či jiných technických potíží
Požadujeme:
- samostatnost, aktivní přístup, flexibilita, odpovědnost
- ochotu se dále vzdělávat
Zaměstnanecké výhody: příspěvek na penzijní připojištění, podnikové stravování,dovolená navíc,jízdní výhody.
Kontaktní osoba pro uchazeče: pí Hana Rodová, tel.: 388 452 254, e-mail: [email protected], kariérní stránky zaměstnavatele https://www.career.rohde-schwarz.cz/cz/kariera/start/

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:ÚSV

Co nabízíme?

zaměstnavatel:ROHDE & SCHWARZ závod Vimperk, s.r.o., IČ: 26034441
adresa pracoviště:Špidrova 49, Vimperk, 38501, Česko
mzda (plat):20 700 Kč až 35 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:třísměnný provoz
vhodné pro:
  • cizince

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Hana Rodová
Telefonní číslo:388 452 254
Email:[email protected]