Montážníci elektro / měření a regulace (MaR) / Elektromechanici

Informace o nabídce práce:

NÁPLŇ PRÁCE:
o elektromontážní práce (pouze nízké a malé napětí),
o spolupráce na výrobě rozvaděčů a svorkových skříní,
o montáže kabelových souborů,
o montáže průmyslových rozvodů
o místo svým charakterem vhodnější pro muže - fyzická náročnost, manipuace s břemeny nad 15 kg.
POŽADUJEME:
o odbornou způsobilost dle §5 dle nařízení vlády č,194/2022 Sb. (§5 nebo 6 vyhlášky 50/1978 Sb.),
o praxe na pozici elektromontér (elektrikář), údržbář elektroinstalací či obdobné výhodou nikoliv podmínkou.
NABÍZÍME: 5 dní dovolené navíc, stravenkový paušál.
PRVNÍ KONTAKT: emailem na adresu [email protected].

Co požadujeme?

praxe a zkušenosti:
  • Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb.
minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:REGOMARKET s.r.o., IČ: 25354761
adresa pracoviště:Masarykova 753, Valašské Meziříčí - Krásno nad Bečvou, 75701, Česko
mzda (plat):30 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
počet volných míst:3

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Stanislav Vráblík