ELEKTROMONTEŘI / Elektromechanici

Informace o nabídce práce:

TŘ z:8/2/2024 a:15/3/2024
Náplň práce:
- elektromontéři, pro výstavbu elektrických NN sítí, FVE, Trafostanic a dalších el. zařízení.
Požadujeme:
- výuční list nebo maturita
- řidičský průkaz sk. B
- odbornou způsobilost k výkonu činnosti na elektrických zařízeních dle Nařízení vlády č. 194/2022 Sb.
- zodpovědnost, samostatnost, schopnost pracovat v týmu, schopnost učit se novým věcem, respekt k autoritám, příjemné vystupování před zákazníkem.
Výhodou:
- praxe v oboru
- ŘP sk. C.
Nabízíme:
- příjemný pracovní kolektiv
- práce pouze na ranní směnu
- práce s novými technologiemi
- zajímavé platové ohodnocení zvládnutých úkolů
- kariérní růst
- zázemí stabilní a perspektivní firmy v Moravskoslezském kraji
- osobní jednání
- nástup možný ihned nebo po dohodě
- platové ohodnocení dohodnuto při osobním setkání s majitelem.
Kontakt pro schůzku: tel: 731 494 710

Co požadujeme?

praxe a zkušenosti:
  • Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb.
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:RH elektro s.r.o., IČ: 27802736
adresa pracoviště:Nad Tyrkou 99, Třinec - Kanada, Česko
mzda (plat):25 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:KONTAKT
Telefonní číslo:731 494 710