ELEKTRIKÁŘI / Elektromechanici

Informace o nabídce práce:

C04 z:1/9/2023 a:13/3/2024
Náplň práce:
- instalace a zapojení elektrických zařízení
- opravy a údržba elektrických zařízení
- kontrola provedených prací
- montáže elektrických zařízení a strojů
- odstraňování závad z revizních zpráv.
Požadujeme:
- manuální zručnost, zodpovědnost, pečlivost, důslednost
- ŘP sk B( Cvýhodou)
- vzdělání SŠ, SOU obor elektro
- nařízení vlády 194/2022, která upravuje požadavky na odbornou způsobilost k výkonu činnosti na el. Zařízeních a v elektrotechnice.
- praxe výhodou
- schopnost číst technickou dokumentaci (elektro schéma)
- manuální zručnost, zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost a důslednost
- ochotu učit se novým věcem a vstřícnost k potřebám společnosti
- pracovitost
- samostatnost
- spolehlivost
- manuální zručnost
- flexibilitu
- vítané další osvědčení a dovednosti v oboru.
Co vás čeká?
- práce ve stabilní společnosti
- 25 dní dovolené
- příspěvek na stravné
- pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení
- hrubou měsíční mzdu/nástupní mzdu od 200 Kč/hod.
- prémie
- nástup možní ihned nebo dle dohody
V případě zájmu, prosíme, o zaslání stručného životopisu na: [email protected]

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Nižší střední odborné

Co nabízíme?

zaměstnavatel:T E R M O Frýdlant n.O. s.r.o., IČ: 64087662
adresa pracoviště:Hamernická 233, Frýdlant, 73911, Česko
mzda (plat):200 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
počet volných míst:3
datum konce pracovního poměru:13. 03. 2025
benefity:
  • Jiné výhody: stravenky, 25 dní dovolené

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Yvona Šmídová