AUTOELEKTRIKÁŘ/AUTOELEKTRIKÁŘKA / Elektromechanici elektrických zařízení v dopravních prostředcích

Nástup po dohodě. První kontakt emailem: [email protected]. Bližší informace po telefonické domluvě, tel. 582320266, 606738652. Pracovní doba: 6.00-14.00, 14.00-22.00
Náplň práce: diagnostika, údržba, seřizování a opravy elektrických zařízení vozidel, výměna řídících jednotek, doplňkové montáže
Požadujeme: vyučení v oboru (automechanik, autoelektrikář, autotronik), zkušenosti na obdobné pozici výhodou, práci na PC, řidičský průkaz sk. B, C, samostatnost, manuální zručnost, profesionální přístup
Nabízíme: pracovní jistotu s pravidelným měsíčním příjmem, pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení, dvousměnný provoz, zaměstnanecké benefity: např. jízdní výhody pro zaměstnance na linkách FTL,a.s., příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojistění, více na www.ftl.cz

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:FTL - First Transport Lines, a.s., IČ: 46345850
adresa pracoviště:Letecká 3647/8, Prostějov, 79601, Česko
mzda (plat):30 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 05. 2024
datum konce pracovního poměru:30. 04. 2025
benefity:
  • Jiné výhody: ízdní výhody, příspěvek na stravování a penzijní připojištění
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Mgr. Petra Nová, personalistka
Telefonní číslo:606738652