Autoelektrikář, automechanik / Elektromechanici elektrických zařízení v dopravních prostředcích

Vhodné pro absolventy, osoby zdravotně znevýhodněné či OZP s max. 2. stupněm invalidity.

Náplň práce: servisní prohlídky a opravy nákladních a užitkových vozidel, autobusů, seřízení a opravy elektrických a elektronických částí motorových vozidel, práce s diagnostikou vozů, odstraňování závad.
Zaměstnanecké výhody: zázemí stabilní společnosti, příspěvek na stravování a penzijní připojištění, sociální fond.
Kontakt: telefonicky, e-mailem, osobně.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:COMETT PLUS, spol. s r.o., IČ: 60071397
adresa pracoviště:Chýnovská 2115/16, Tábor, 39002, Česko
mzda (plat):36 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:turnusové služby
počet volných míst:4
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním
  • osoby se zdravotním postižením (OZP)

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Radim Břečka
Telefonní číslo:737 262 237