Elektromechanik / Elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích)

Informace o nabídce práce:

Pracoviště Hulín
- Pracovní náplň: výroba, instalace, seřizování, zkoušení a opravy elektrických strojů, přístrojů a zařízení, např. elektromotorů, transformátorů, rozváděčů a svařovacích agregátů, řízení prací při sestavování, seřizování a opravách složitých a prototypových strojů, přístrojů a zařízení, jejich měření, zkoušení a oživování
- Požadavky: vyučení - výhodou železniční obor
- doba určitá 1 rok s možností prodloužení, Benefity - 5 týdnů dovolené, stravenky
- Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: [email protected].
Do předmětu emailu uveďte název pozice na kterou se hlásíte.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:TSS Maintenance s.r.o., IČ: 05477581
adresa pracoviště:Nádražní 737, Hulín, 76824, Česko
mzda (plat):30 000 Kč až 40 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
datum konce pracovního poměru:31. 01. 2025
benefity:
  • Jiné výhody: 5 týdnů dovolené, stravenky

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Eva Horkelová, personalista
Telefonní číslo:602 736 862