PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ/ELEKTRIKÁŘKA, ÚDRŽBÁŘ/ÚDRŽBÁŘKA / Elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích)

Nástup ihned nebo dle dohody. Osobní kontakt po tel. domluvě paní Taberyová, tel.: 725 532 265, nebo zašlete životopis na e-mail [email protected]. Pracoviště: Žešov 135
Požadujeme: spolehlivost, flexibilitu a vhodný zdravotní stav pro výkon profese, vyučení v oboru elektro, vyhláška 50 podmínkou.
Náplň práce: opravy na elektrotechnických zařízeních, elektromontážní práce, apod.
Nabízíme: příspěvek na stravné, možnost mimořádných prémií, čtvrtletní prémie, vánoční a letní prémie.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:GM Plast, s.r.o., IČ: 25341111
adresa pracoviště:Prostějov - Žešov 135, 79601, Česko
mzda (plat):30 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:dvousměnný provoz
datum nástupu:01. 05. 2024

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Jitka Taberyová
Telefonní číslo:582 335 245