Seřizovač/ka - mechanik/čka / Elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích)

Informace o nabídce práce:

Místo výkonu Dobřanská 629, Chotěšov.
Náplň práce: seřizování a příprava strojů ve výrobě dle aktuální zakázkové náplně, údržby a drobné opravy na svěřeném výrobním oddělení, kontrola strojů pro jednotlivé pracovníky.
Požadujeme: vyučení ve strojírenském nebo elektro oboru, znalost mechanických oprav, zručnost, odpovědnost, schopnost samostatné práce, znalost NJ výhodou, praxe s jemnou mechanikou a pneumatikou výhodou.
Firemní autobusová doprava jede z Horšovského Týna, Klatov, Přeštic, Plzně a Stříbra.
K projednání volného místa se uchazeč může dostavit do společnosti MD ELEKTRONIK spol.s r.o. jakýkoliv všední den (PO-PÁ) v 9:30 hod. na personální oddělení - Dobřanská 629, 332 14 Chotěšov.

Co požadujeme?

praxe a zkušenosti:
  • Práce s PC
  • Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb.
minimální požadované vzdělání:Nižší střední odborné

Co nabízíme?

zaměstnavatel:MD ELEKTRONIK spol. s r.o., IČ: 45352585
místo pracoviště:Dobřanská 629, 332 14 Chotěšov
mzda (plat):18 000 Kč až 25 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:turnusové služby
benefity:
  • Naturální výhody: Benefitní program Sodexo
  • Jízdní výhody: dotovaná firemní doprava - Plzeň, Stříbro, Horšovský Týn, Přeštice, Klatovy
  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc
  • Zvláštní prémie
vhodné pro:
  • cizince
obory:
  • Výroba a provoz
  • Služby

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Lucie Černá, personální referentka
Telefonní číslo:+420 377 198 999,720 967 436
Email:nabor@md-elektronik.cz