Dispečer-ka/disponent-ka nákladní dopravy / Dopravní dispečeři

Požadavky: ,odolnost vůči stresu, znalost AJ nebo NJ výhodou, obchodní dovednosti, organizační dovednosti, samostatnost, velmi dobré komunikační schopnosti, ,selský rozum", zodpovědnost, spolehlivost, aktivní přístup
Náplň práce: vytěžování vlastních nákladních vozidel, komunikace s řidiči a zákazníky, práce s dopravním softwarem, vyhledávání nových zákazníků a budování dobrých vztahů, samostatné zpracování nabídek přeprav pro zákazníky a jejich realizace
Nabízíme: motivující finanční ohodnocení dle výkonu, příjemné pracovní prostředí

firemní benefity

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:ÚSV

Co nabízíme?

zaměstnavatel:SV CARGO s.r.o., IČ: 29365821
adresa pracoviště:třída Tomáše Bati 283, Zlín - Louky, 76302, Česko
mzda (plat):30 000 Kč až 50 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:pružná pracovní doba
datum nástupu:01. 05. 2024

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Svačina Vladimír
Telefonní číslo:603 255 406