POMOCNÁ SÍLA NA STAVBĚ + ÚDRŽBA BUDOVY / Dělníci v oblasti výstavby budov

Pracovněprávní vztah: pracovní poměr na dobu neurčitou nebo dohoda o provedení práce. Směnnost: jednosměnný provoz. Plný pracovní úvazek s možností zkráceného.

Náplň práce: přípravné práce pro zakázky, pomoc technikovi na místě zakázky - pomocná síla (částečný úvazek), montáže ČOV, údržba budov - příprava pro řemeslníky, menší opravy (nutná manuální zručnost), obsluha a údržba kotle.

Požadavky: nutný řidičský průkaz sk. B, časová nezávislost, ochota pracovat, manuální zručnost a znalost práce s ručním nářadím.

Zaměstnanecké výhody: odměna dle odvedené práce, ohodnocení dle praxe a zkušeností.

Kontakt - paní Němcová Andrea, tel.: 737 211 977 (od 14:00 hod. do 16:00 hod.), e-mail: [email protected] (pro zaslání životopisu).

Co požadujeme?

praxe a zkušenosti:
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
  • Jiné, manuální zručnost a znalost práce s ručním nářadím
minimální požadované vzdělání:Nižší střední odborné

Co nabízíme?

zaměstnavatel:REC. ing. spol. s r.o., IČ: 47453761
adresa pracoviště:Pod Výrovem 1061, Nové Město nad Metují, 54901, Česko
mzda (plat):150 Kč až 200 Kč
typ pracovního úvazku:HPP, DPP
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
datum nástupu:02. 05. 2024
benefity:
  • Jiné výhody: odměna dle odvedené práce, ohodnocení dle praxe a zkušeností

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Andrea Němcová
Telefonní číslo:737 211 977 (od 14:00 hod. do 16:00 hod.)