Číšník

Hledáme nového kolegu na pozici číšník do našeho rodinného Penzion Drink Club, který se nachází v Hradci Králové.
Našich zaměstnanců si vážíme a proto nabízíme tyto výhody:
- práce v příjemném kolektivu s filozofií rodinné firmy
- práce v příjemném a čistém prostředí
- profesionální zaškolení
- výborné a motivující platové ohodnocení + spropitné
- směna týden práce/týden volna nebo krátký x dlouhý týden
- další benefity, zaměstnanecké slevy a výhody
Požadujeme:
- příjemné vystupování
- slušné jednání s hosty
- praxi
Náplň práce:
- obsluha hostů od objednání až po zaplacení
- práce s penězi a pokladním systémem
- připravovat restauraci před a po provozu ( roznos týdenního menu, roznos příborů, rozsvícení reklam atd.)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:David Žítek - hostinská činnost, IČ: 08330620
místo pracoviště:Bratří Štefanů 1129/44, 500 03 Hradec Králové
mzda (plat):
typ pracovního úvazku:HPP, DPČ, DPP

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Adéla Žítková
Telefonní číslo:721950521
Email:azapa@seznam.cz
Kontaktní adresa:Bratří Štefanů 1129/44, 500 03 Hradec Králové