Číšník/servírka / Číšníci a servírky

Informace o nabídce práce:

pracoviště Šenk Rusava (Hotel Rusava)
- Náplň práce: obsluha hostů, práce za barem, úklid, práce s pokladnou
- Požadavky: praxe v oboru výhodou, komunikativnost
- Benefity: strava na pracovišti, ubytování v rámci pracovní doby
- střídání krátkého a dlouhého týdne, přibližně od 7:00 - 22:00 hod., smlouva na dobu určitou, možnost práce i na dohodu o provedení práce nebo dohodu o pracovní činnosti
- kontakt telefonicky Po-Pá, 10:00 - 17:00 hod. (pan Tomáš Pavel Večeřa, tel: 777 598 917) nebo své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: [email protected]

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Nižší střední odborné

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Rusava vision s.r.o., IČ: 21133514
adresa pracoviště:Rusava 334, 76841, Česko
mzda (plat):25 000 Kč až 27 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP, DPČ, DPP
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
datum konce pracovního poměru:31. 12. 2024
benefity:
  • Ubytování: ubytování v rámci pracovní doby
  • Podnikové stravování
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Tomáš Pavel Večeřa, jednatel
Telefonní číslo:777 598 917