ČÍŠNÍK / SERVÍRKA / Číšníci a servírky

Informace o nabídce práce:

Co vás čeká:
Do Restaurace u Cafourků v Náměšti nad Oslavou , hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici číšník/servírka. Jedná se o směnný provoz krátký / dlouhý týden.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
- Vyučení v oboru nebo praxe v oboru
- Příjemné vystupování, komunikativnost
- Pozitivní přístup, týmový duch a pracovitost
- Flexibilitu, samostatnost a spolehlivost
- Chuť učit se novým věcem
- Co neumíte, to Vás rádi naučíme.

Požadavky:
- zodpovědnost za kvalitní a pečlivou obsluhu hostů restaurace
- péče o hosty, aktivní přístup, podávání informací
- práce s pokladním systémem a následné vyhotovení účtů
- spolupráce s celým týmem restaurace
- příprava prostření stolů, starost o čistotu celé restaurace
- servírování pokrmů a nápojů

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Nižší střední odborné

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Františka Bednářová, IČ: 68594542
adresa pracoviště:Třebíčská 297, Náměšť nad Oslavou, 67571, Česko
mzda (plat):25 000 Kč až 27 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:dvousměnný provoz
benefity:
  • Podnikové stravování

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Václav Bednář
Telefonní číslo:702 211 903