ČÍŠNÍK / SERVÍRKA / Číšníci a servírky

Informace o nabídce práce:

Pracovní poměr na dobu neurčitou, turnusové služby.

Náplň práce: obsluha hostů, příprava nápojů, příprava a obsluha snídaní pro hotelové hosty.

Požadavky: bezúhonnost, komunikativnost, flexibilita, příjemné vystupování, smysl pro pořádek a čistotu, práce i během víkendů a svátků, výhodou - praxe v gastronomii, znalost AJ nebo NJ.

Zaměstnanecké výhody: zvýhodněná personální strava, možnost personálního ubytování mezi směnami, možnost osobního ohodnocení.

Kontakt - pan Rys Pavel, tel.: 777 866 114, e-mail: [email protected] (pro zaslání životopisu).
Pracovník bude vybrán na základě výběrového řízení.

Co požadujeme?

praxe a zkušenosti:
  • Jiné, komunikativnost
minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Hotel Zlatý Beránek s.r.o., IČ: 04179919
adresa pracoviště:Masarykovo náměstí 74, Náchod, 54701, Česko
mzda (plat):24 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:turnusové služby
benefity:
  • Ubytování: možnost personálního ubytování mezi směnami
  • Jiné výhody: zvýhodněná personální strava, možnost osobního ohodnocení

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Pavel Rys
Telefonní číslo:777 866 114