Obsluha kavárny (pro OZP, OZZ) / Číšníci a servírky

Informace o nabídce práce:

Obsluha v kavárně Čistá duše, Humpolec (pro OZP, OZZ)

Do týmu nové kavárny v Humpolci hledáme dalšího parťáka, který bude s nadšením pečovat o naše hosty. Chceme člověka, který se nebojí komunikovat se zákazníky a zároveň ho baví práce v oboru gastronomie. Jste to Vy? Pak nás určitě kontaktujte, třeba hledáme právě Vás!

Náplň práce: prodej cukrářských výrobků a příprava nápojů, obsluha hostů, servírování, práce s pokladnou, omunikace se zákazníky, udržování čistoty prodejních prostor
Nabízíme: pracovní poměr na zkrácený úvazek (20h/týdně), pracovní doba: úterý a čtvrtek 11:00 - 17:00, pátek 9:00 - 17:00
Požadujeme:výborné komunikační dovednosti v kontaktu se zákazníkem, spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost, příjemné vystupování, alespoň základní znalost práce s počítačem (kvůli obsluze pokladny), potravinářský průkaz (lze si nechat udělat dodatečně, vydává praktický lékař), předchozí zkušenosti z gastroprovozu výhodou

Napište nám prosím pár vět o sobě, nebo pošlete životopis v odpovědi na tuto pracovní nabídku.

Více informací na tel.:
770 109 760 - Lucie Flesarová - administrativní pracovník v personalistice
778 779 056- Lucie Hažmuková - personalistka

Co požadujeme?

praxe a zkušenosti:
  • Práce s PC - základní dovednosti PC
minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:FOVY s.r.o., IČ: 02268248
adresa pracoviště:Humpolec, Česko
mzda (plat):9 450 Kč
typ pracovního úvazku:VPP
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 05. 2024
benefity:
  • Dovolená navíc: 5 týdnů
vhodné pro:
  • osoby se zdravotním postižením (OZP)

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Lucie Flesarová
Telefonní číslo:770109760