Číšník/servírka / Číšníci a servírky

Informace o nabídce práce:

Místo výkonu práce: Třemošnice
NÁPLŇ PRÁCE: Obsluha hostů v restauraci. Příprava recepcí, svateb a hostin. Příprava nápojů.
POŽADAVKY: Vzdělání v oboru není nutné. Důležitá je ochota pracovat. Řidičský průkaz a jazyková vybavenost jsou výhodou.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: Běžné zákonné příplatky za práci o víkendech, práci ve státní svátek atd. Měsíční prémie za práci ve vytížených časech. Spropitné. Proplacené cestovné. Firemní stravování hrazené ze 75 % zaměstnavatelem.
Slevy na služby a možnost ubytování. Pravidelná směnnost, stabilita a přátelský kolektiv.

První kontakt učiňte, prosím, na níže uvedeném telefonním čísle, na e-mailové adrese nebo přímo na provozovně, ale po předchozím telefonickém nebo e mailovém kontaktu.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:SRC Lihovar s.r.o., IČ: 27524612
adresa pracoviště:1. máje 49, Třemošnice, 53843, Česko
mzda (plat):26 000 Kč až 28 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
počet volných míst:2
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním
  • cizince

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Mgr. Lukáš Vojáček
Telefonní číslo:606 435 400