Číšník/servírka / Číšníci a servírky

Informace o nabídce práce:

ČÍŠNÍK/SERVÍRKA
Požadujeme: samostatnost, spolehlivost, pečlivost, aktivní přístup k práci.
Náplň práce: obsluha hostů restaurace, práce na 11-ti hodinových směnách, krátký/dlouhý týden, práce i o víkendech.
První kontakt: telefonicky na čísle 778 060 018 nebo e-mailem na [email protected]
ov.19.2.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Penzion Blankyt s.r.o., IČ: 01473433
adresa pracoviště:Valašské Meziříčí - Podlesí 610, 75701, Česko
mzda (plat):130 Kč až 150 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:turnusové služby
datum konce pracovního poměru:28. 02. 2025
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Milena Dostálová, personalistka
Telefonní číslo:778 060 018, 571 613 483