Samostatní číšníci/servírky * / Číšníci a servírky

Informace o nabídce práce:

SAMOSTATNÍ ČÍŠNÍCI/SERVÍRKY *
POŽADUJEME: Ideálně praxe v restauračním provozu (práce s kasou, uzavírky směn).
NÁPLŇ PRÁCE: Samostatný číšník/servírka na směně, obsluha hostů restaurace a ubytovaných hostů hotelu, organizace práce a kontrola příp. brigádníků na baru. Práce v nekuřáckém provozu..
NABÍZÍME: Ubytování a strava v době směn (turnusů).
PRVNÍ KONTAKT: Paní Lenka Václavková, telefonicky v době od 8:00-20:00 hodin na čísle 604 767 827 nebo e-mailem na [email protected]

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Horský hotel Portáš, s.r.o., IČ: 26858291
adresa pracoviště:Nový Hrozenkov 244, 75604, Česko
mzda (plat):30 000 Kč až 35 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:turnusové služby
benefity:
  • Ubytování: V době směn
  • Podnikové stravování: V době směn
vhodné pro:
  • cizince

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Lenka Václavková
Telefonní číslo:604 767 827