OŠETŘOVATEL / OŠETŘOVATELKA DRŮBEŽE / Chovatelé drůbeže

Informace o nabídce práce:

CZ-ISCO: 61220 Chovatelé drůbeže
OŠETŘOVATEL / OŠETŘOVATELKA DRŮBEŽE
- Místo výkonu práce: Drůbežárna Smiřice
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: krmení drůbeže, sběr vajev, třídění exportních vajec, úprava podestýlky
- Požadujeme: zodpovědnost, spolehlivost, vysoké pracovní nasazení
- Nabízíme: 5 týdnů dovolené, stravenkový paušál ve výši 75 Kč (zaměstnavatel přispívá 45 Kč), zvýhodněné zaměstnanecké ceny na naše výrobky, věrnostní odměna za odpracované roky ve firmě (vyplácí se před Vánoci, tzv. 13. plat), odměna při životních jubileích, odměna za odpracované turnusy, fondy pracovních hodin, vánoční večírek s vánočním kaprem
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky, kontaktní osoba: pí Beranová, Ing. Albrecht, tel.: 734 795 416, 737 261 762

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:MACH DRŮBEŽ a.s., IČ: 25981714
adresa pracoviště:Smiřice, Česko
mzda (plat):23 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
počet volných míst:2
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním
  • cizince

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Beranová, Ing. Albrecht
Telefonní číslo:734 795 416, 737 261 762