CELNÍ REFERENT/-KA / Celní deklaranti

KO: Anna Adámková, tel.: 734 112 500, email: [email protected]
Požadujeme:
- SŠ vzdělání
- Řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič
- Dobré organizační a komunikační schopnosti
- Samostatnost, preciznost, zodpovědnost
- Časovou flexibilitu
- Schopnost porozumět evropským nařízením a schopnost implementace na firemní podmínky.
- Anglický jazyk, úroveň alespoň B2, porozumění textu a schopnost vedení komunikace.
- Pokročilá znalost tabulkového procesoru Excel.
- Schopnost analytického a technického myšlení.

Náplň práce:
- Vedení celního řízení podle platných právních norem.
- Správu agend souvisejících s celním řízením.
- Komunikaci s Celním úřadem.
- Zodpovědnost za plnění evropského nařízení CBAM.
- Efektivní spolupráce s ostatními odděleními ve společnosti.

Co požadujeme?

praxe a zkušenosti:
  • Práce s PC, Excel
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B, aktivní řidič
jazyky:
  • Aktivní anglický jazyk, slovem i písmem úroveň B2
minimální požadované vzdělání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Stoklasa textilní galanterie s.r.o., IČ: 25877666
adresa pracoviště:Průmyslová 934/13, Bolatice, 74723, Česko
mzda (plat):28 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 05. 2024
datum konce pracovního poměru:30. 04. 2025
benefity:
  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody: stravenkový paušál, příspěvek na obědy, zaměstnanecká sleva na firemní zboží

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Anna Adámková
Telefonní číslo:734 112 500