OPERÁTOŘI VE VÝROBĚ - BRUSIČI / Brusiči nástrojů a kovů

Informace o nabídce práce:

TŘ a:20/2/2024 a:22/4/2024
Náplň práce:
- broušení svarů rámů automobilových dveří
- separace odpadu na svém pracovišti, pomocné práce ve výrobě vykonávané dle pokynů mistra
- obsluha zařízení
- dodržování všech technologických postupů, kvalitní výroba.
Požadujeme:
- manuální zručnost, přesnost a pečlivost, zdravotní předpoklady pro výkon dané činnosti (fyzickou zdatnost), spolehlivost.
Životopis zašlete na email [email protected]

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:DONGWON CZ, s.r.o., IČ: 27799492
adresa pracoviště:Třinec - Konská 745, 73961, Česko
mzda (plat):27 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:třísměnný provoz
počet volných míst:4

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Jana Helešicová
Telefonní číslo:595 177 229